Distanču un kalnu slēpošana Lapzemē 2020.gada Ziemassvētku brīvdienās.

Ja ziema nenāk pie slēpotāja, tad slēpotājs dodas pie ziemas. Aiz polārā loka Yllas slēpošanas paradīzē sniega netrūkst un tur gaida distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Jau 16.gadu nedēļu pavadīsim Lapzemē aiz polārā loka. Tā ir nedēļa, kas pavadīta īstā ziemā pašos ziemeļos. Distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Paķer līdz arī snowu, jo turpat netālu ir lielisks kalns. Plānojam arī vienu dienu izbraukāt mazās kalnu fat-bike trasītes.


Ziemassvētku brīvdienas Lapzemē
Datumi  19. - 26. decembris 2020
Brauciena izmaksas: 435 EUR

Ja Tev ir vēlme pievienoties un tikt iekļautam potenciālo braucēju sarakstā vai uzdot kādu jautājumu, spied PIETEIKTIES!

DISTANČU SLĒPOŠANA: Somijā distanču slēpošanas trašu kopgarums ir mērāms tūkstošos km. Vienā pašā Yllas 330km, no kuriem 40km ir izgaismoti. Lielākajā Somijas ziemas kūrortā Yllas ir dažādu grūtumu trasītis - gan sarkanās, gan melnās, bet ir arī mierīgākas un lēzenākas trasītes (zilās), līdz ar to katram būs iespēja atrast atbilstošāko sev un attiecīgās dienas noskaņojumam.

SNOWBOARDS / KALNU SLĒPOŠANAS / SNOWPARKS / SUPER G un OFFRAOAD


Yllas ir garākie nobraucieni visā Somijā. 63 trases un 29 pacēlāji. Labs snowparksgan iesācējiem, gan arī pro. Ja esi snowboard pūdera un offroad baudītājs, tad Yllas neliks vilties, jo ir iespēja izbraukt dažādas offroad trasītes (off-piste somiski) ar neskartu sniegu.

DZĪVOŠANA: Dzīvosim mājīgā koka mājiņā netālu no distanču slēpošanas trasēm un ērti piejamu lielo kalnu. Mājiņa aprīkota ar visu nepieciešamo Lapzemes baudīšanai un, protams, arī pirtiņu, kur kārtīgi sasildīties nākamās dienas aktivitātēm.

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot inventāra transportu)
  2. Prāmja biļetes (Tallina-Helsinki-Tallina)
  3. Dzīvošanu omulīgos apartamentos Somijas Lapzemē
  4. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu
  5. Kopīgi gatavotas brokastis un vakariņas 
Papildus izdevumi:
  •   Apdrošināšana
  •   Ski-pass uz lielā Yllas kalna
  •   E-FatBike, sniega moči, ziemeļbriežu vai haskiju izbraucieni un citas ekstras

Piesakies uzspiežot PIETEIKTIES!
Jautājumu gadījumā gaidīsim ziņu uz 29727745 vai [email protected]

 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti