Distanču un kalnu slēpošana Lapzemē 2020.gada februārī.

Ja ziema nenāk pie slēpotāja, tad slēpotājs dodas pie ziemas. Aiz polārā loka Sāriselkā sniega netrūkst un tur gaida distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Paķer līdz arī snowu, jo turpat netālu ir neliels slēpošanas kalns. Tāpat būs iespēja izstaigāt vairākas ziemas pārgājienu trases un tiem, kas medī geocatching punktus, to tur apkārtnē netrūkst. :)


Februāra pēdējā nedēļa
Datumi  22. - 29. februāris 2020
Brauciena izmaksas: 399 EUR

Grupa nokomplektēta - Sākusies pieteikšanās nākamajiem Ziemassvētkiem Lapzemē.

DISTANČU SLĒPOŠANA: Somijā distanču slēpošanas trašu kopgarums ir mērāms tūkstošos km. Sāriselkā ir virs 200 km, no kuriem 34 km ir izgaismoti. Somija ir viena no distanču slēpošanas lielvalstīm, tādēļ trašu kvalitāte ir augstā līmenī, kā arī pieejamas trases dažādām grūtības pakāpēm un slēpošanas stiliem (klasikai, slidsolis).


SNOWBOARDS / KALNU SLĒPOŠANAS / SNOWPARKS / SUPER G un OFFRAOAD

Sāriselkā kopumā ir 15 koptas kalnu slēpošanas/snowborda trases, kur garākā no tām ir 2000 m. Labs snowparksgan iesācējiem, gan arī pro. Ja esi snowboard pūdera un offroad baudītājs, tad Sāriselka neliks vilties, jo ir iespēja izbraukt dažādas offroad trasītes (off-piste somiski) ar neskartu sniegu. Vēl arī iespēja braukt ar ragaviņām pa speciālu tām paredzētu trasi.


DZĪVOŠANA: Dzīvosim mājīgā koka mājiņā netālu no distanču slēpošanas trasēm un ērti piejamu lielo kalnu. Mājiņa aprīkota ar visu nepieciešamo Lapzemes baudīšanai un, protams, arī pirtiņu, kur kārtīgi sasildīties nākamās dienas aktivitātēm.

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot inventāra transportu)
  2. Prāmja biļetes (Tallina-Helsinki-Tallina)
  3. Dzīvošanu omulīgos apartamentos Somijas Lapzemē
  4. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu
  5. Kopīgi gatavotas brokastis un vakariņas.
Papildus izdevumi:
  Apdrošināšana
  Ski-pass uz kalna.
  E-FatBike, sniega moči, ziemeļbriežu vai haskiju izbraucieni un citas ekstras

Piesakies zvanot 26494972 vai rakstot: [email protected]

 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti