Šovasar papildinām savu piedzīvojumu klātu ar pārgājienu tūri Polijas skaistākajās kalnu takās. Programmā pārgājieni pa ierīkotām kalnu takām, augstākais punkts plānots 2499m virs jūras līmeņa. Nakts pastaigas, sarunas, spēles un jauka kompānija. Pasakaini skati, kalnu miers, klusa daba un vasaras smaržas. Tev tur ir jābūt!

CEĻŠ: braucam ar busiņu, 9 cilvēki. Ceļā pavadām vienu dienu no rīta līdz vakaram, kad ierodamies Zakopanē.

AKTIVITĀTES: pārgājieni pa ierīkotām kalnu takām, augstākais punkts plānots 2499m virs jūras līmeņa. Nakts pastaigas, sarunas, spēles u.c. Pasakaini skati, kalnu miers, klusa daba un vasaras smaržas.

DZĪVOŠANA: viesnīcas tipa mājiņās netālu no kalniem pa 4-5 cilvēkiem numuriņā.

Brauciena izmaksas: 200 LVL (iekļauts ceļš, pārbraucieni kalnu rajonā, tajā skaitā ar zirgu pajūgu, un dzīvošana.)

Brauciena gala mērķis ir neliela pilsētiņa Zakopane, kas atrodas Polijas dienvidos Tatru kalnu pašā tuvumā. Mūs sagaida brīnišķīgi iekopti pārgājienu maršruti ar dažādām grūtības pakāpēm, sākot ar ļoti vienkāršiem līdz rūdījumu prasošiem. Brīnišķīgi skati, pastaigas pa akmens bruģētām takām kalnu pļavās, mežos, svaigs gaiss, veldzēšanās dzerot tīru kalnu avotu ūdeni, drosmīgie varēs arī izpeldēties kādā no dzidrajiem kalnu ezeriem vai upēm, un protams draudzīga kompānija.

Pārgājienu takas lielākoties ir bruģētas no dabīgiem akmeņiem, kas piešķir tām īpašu dabas tuvuma sajūtu. Maršrutus izvēlēsimies katras dienas sākumā atkarībā no paveiktā dienu/nakti iepriekš un laikapstākļiem. Taču noteikti mūsu plānā ir uzkāpt 2499m augstajā Rysy virsotnē, uzbraukt ar pacēlāju uz Kasprowy Wierch (1987m) un doties lejup pa kalnu takām gar ezeriem, kā arī kopīgi papusdienot restorānā/ēdnīcā pie Morskie Oko.

Inventārs: pats galvenais ir ērti apavi. Vislabākie protams ir pārgājiena zābaki. Nūjas nav obligātas, bet ērtības labad var tikt paņemtas. Neliela mugursoma ūdenim un uzkodām dienas laikā. Tā kā kalnos saule ir spēcīgāka :) tad vajadzētu katram būt arī galvas segai, saules brillēm un pretiedeguma krēmam. Sīkāk līdzi ņemamo tiks izklāstīts inventāra čeklistē.

Dzīvosim viesnīcas tipa mājiņās Zakopanē vai tās tuvumā pa 4-5 cilvēkiem numuriņā. Draudzīgi vakari tiks pavadīti sanākot vienā numuriņā. :)

Iemaņas: būt gatavam nostaigāt 10-20 km dienā, aktīvi pavadīt laiku ar smaidu visas dienas garumā! ;)

Pārtiku un citas sadzīviskas lietas ņemam līdzi no Latvijas. Taču vajadzības gadījumā trūkstošo varēs atrast arī vietējos veikaliņos.

Piesakies zvanot vai rakstot Mārtiņam uz 28385491 vai [email protected]

 
 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti