Izpētīsim takas un apbrīnosim ainavas, kas paverās uz kalnu virsotnēm, kuru izrobotie silueti iedvesmojuši ne vienu vien! Dolomītu kalni piedāvā lielisku taku tīklu, klasisks kalnu ainavu un plaša pārgājienu izvēle padara Dolomītus par vienreizēju pārgājienu galamērķi. Tev tur ir jābūt!

Datumi: 12. - 21.septembris (9 dienas)

CEĻŠ: Braucam ar ērtu 9 vietīgu busiņu. Izbraucam piektdienas vakarā, lai jau sestdien nakšņotu kalnu namiņā Belluno apkārtnē.

AKTIVITĀTES: Pārgājieni pa ierīkotām kalnu takām, pasakaini skati, kalnu miers un dabas smarža.

DZĪVOŠANA: Kalnu namiņā pa 2-4 cilvēkiem istabiņā. Draudzīgi vakari tiks pavadīti sanākot vienā numuriņā :)

Brauciena gala mērķis ir neliela pilsētiņa Belluno, kas atrodas Itālijas ziemeļos Alpu kalnos. Mūs sagaida brīnišķīgi iekopti pārgājienu maršruti ar dažādām grūtības pakāpēm, sākot ar ļoti vienkāršiem līdz rūdījumu prasošiem. Brīnišķīgi skati, pastaigas pa akmens bruģētām takām kalnu pļavās, mežos, svaigs gaiss, veldzēšanās dzerot tīru kalnu avotu ūdeni, drosmīgie varēs arī izpeldēties kādā no dzidrajiem kalnu ezeriem vai upēm, un protams draudzīga kompānija.

Maršrutus izvēlēsimies katras dienas sākumā atkarībā no paveiktā dienu/nakti iepriekš un laikapstākļiem.

INVENTĀRS: pats galvenais ir ērti apavi. Vislabākie protams ir pārgājiena zābaki. Nūjas nav obligātas, bet ērtības labad var tikt paņemtas. Neliela mugursoma ūdenim un uzkodām dienas laikā. Tā kā kalnos saule ir spēcīgāka :) tad vajadzētu katram būt arī galvas segai, saules brillēm un pretiedeguma krēmam. Sīkāk līdzi ņemamo tiks izklāstīts inventāra čeklistē.

IEMAŅAS: būt gatavam nostaigāt 10-20 km dienā, aktīvi pavadīt laiku ar smaidu visas dienas garumā! ;)

Pārtiku un citas sadzīviskas lietas ņemam līdzi no Latvijas. Taču vajadzības gadījumā trūkstošo varēs atrast arī vietējos veikaliņos.


Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi:
Zvani Gatim - 26308507 
Raksti info [at] adventurelab.lv

 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti