Pagājušajā gadā atklājām lielisku slēpošanas kūrortu Norvēģijā ar ideālām trasītēm un skaistiem dabas skatiem. Jaunajā slēpošanas sezonā AdventureLab turpinās apgūt jaunas distanču slēpošanas teritorijas un aicina pievienoties braucienā uz Norvēģijas slēpošanas paradīzi. 

Norvēģijā distanču slēpošanas trašu ir vairāk kā ceļu un ne velti ir teiciens, ka norvēģi piedzimst jau ar slēpēm kājās. Mūsu šī gada galamērķis ir Hallingdal reģions, Golsfjellet apvidus. Hallingdal reģionā izveidotas un speciāli sagatavotas distanču trases vairāk par 2000 km garumā. Trases paredzētas slēpotājiem ar dažādiem sagatavotības līmeņiem (zaļas, zilas, sarkanas un melnas). Iesācējiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot prasmes lieliski sagatavotās trasēs, bet pieredzējušiem slēpotājiem - pārbaudīt savas spējas. Slēpošanas kalni gaida arī kalnu slēpotājus un snowbordistus. Kā ierasts, lieliska iespēja apvienot abas aktivitātes. Tāpat tur pieejamas daudz dažādu citu izklaides iespēju (suņu safari, sniega moču izbraucieni u.c.)

Slēpošanas apvidus atrodas ~1000 m v.j.l. un tas ir lielisks priekšnosacījums veselīgai, aktīvai un estētiskai ziemas atpūtai!

Brauciena laiks: 8. - 17. februāris 2019

Atgriežamies 17.-25. janvārī 2020

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot visa inventāra transportu)
  2. Brokastis un vakariņas (gatavosim kopā)
  3. Prāmja biļetes 
  4. Dzīvošanu pašiem savos apartamentos ar pirtiņu
  5. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu

Dzīvosim, kā ierasts šādos braucienos, mājiņā ar visām ērtībām, pirti un citām ekstrām. Aktivitāšu plāns pēc paša vēlmēm un iespējām.

DISTANČU SLĒPOŠANA: Neskaitāmi km perfekti iekoptas distanču slēpošanas trases ar Norvēģijas kalnu ainavām. Piemērotas atšķirīgām prasmēm un vēlmēm: zaļās, zilās, sarkanās un melnās īpaši spēcīgiem slēpotājiem. Pilnīgi noteikti ar slēpēm varēs izmest daudz un interesantu ziemas cilpu.

SNOWBOARDS / KALNU SLĒPOŠANA: Viens, mazāks kalns turpat netālu; otrs, daudz lielāks - brauciena attālumā.

Ja rodas vairāk jautājumu, raksti uz [email protected] vai +371 26494972

 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti