Slēpošana Norvēģijā 2020 
Turpinām Norvēģijas ziemas kūrortu atklājumus un šogad dosimies uz Trysil reģionu.

Pirms diviem gadiem viesojāmies Geilo, pagājušajā gadā izslēpojām Gol apgabalu. Jāsecina, ka norvēģi māk taisīt distanču slēpošanas trases skaistās vietās. Jaunajā slēpošanas sezonā AdventureLab turpinās apgūt jaunas distanču slēpošanas teritorijas un aicina pievienoties aktīvā braucienā uz lielāko Norvēģijas ziemas kūrortu - slēpotāju paradīzi Trysil

Norvēģijā distanču slēpošanas trašu ir vairāk kā ceļu un ne velti ir teiciens, ka norvēģi piedzimst jau ar slēpēm kājās. Šajā ziemas sezonā mēs dodamies iekarot Norvēģijas lielākā slēpošanas kūrorta Trysil plašumus. Zinot, ka Norvēģijā distanču trases ir saistītas vienotā tīklā, tad to kopgarums mērāms tūkstošos un visus izslēpot pat viena kūrorta ietvaros ir liels izaicinājums. Trysil pieejamas dažādas trases slēpotājiem ar dažādiem sagatavotības līmeņiem - iesācējiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot prasmes ideālos apstākļos, bet pieredzējušiem slēpotājiem - pārbaudīt savas spējas. Viens no lielākajiem slēpošanas kalniem Norvēģijā gaida arī kalnu slēpotājus un snowbordistun snowbordistus. Kā ierasts, lieliska iespēja apvienot abas aktivitātes. Tāpat tur pieejamas daudz dažādu citu izklaides iespēju (suņu safari, sniega moču izbraucieni u.c.)

Slēpošanas apvidus atrodas virs 600m v.j.l. un tas ir lielisks priekšnosacījums veselīgai, aktīvai un estētiskai ziemas atpūtai kalnu apstākļos!

Brauciena laiks*: 18. - 26. janvāris 2020

Brauciena dalībasmaksa: 480 EUR

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot visa inventāra transportu)
  2. Brokastis un vakariņas (gatavosim kopā)
  3. Prāmja biļetes 
  4. Dzīvošanu pašiem savos apartamentos ar pirtiņu
  5. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu

Dzīvosim, kā ierasts šādos braucienos, mājiņā ar visām ērtībām, pirti un citām ekstrām. Aktivitāšu plāns pēc paša vēlmēm un iespējām, uz vietas plānojot nākamās dienas distances ar jaunajiem komandas biedriem.

DISTANČU SLĒPOŠANA: Neskaitāmi km perfekti iekoptas distanču slēpošanas trases ar Norvēģijas kalnu ainavām. Piemērotas atšķirīgām prasmēm un vēlmēm: zaļās, zilās, sarkanās un melnās īpaši spēcīgiem slēpotājiem. Pilnīgi noteikti ar slēpēm varēs izmest daudz un interesantu ziemas cilpu.

SNOWBOARDS / KALNU SLĒPOŠANA: Viens, mazāks kalns turpat netālu; otrs, daudz lielāks - brauciena attālumā.

PIETEIKŠANĀS: Spied Pieteikties un atsūti mums savus datus. Sagatavosim rēķinu. Pēc avansa 240 EUR saņemšanas varēsim apstiprināt Tev vietu braucienā. Atlikusī summa 45 dienas pirms brauciena.

Ja rodas vairāk jautājumu, raksti uz [email protected] vai +371 26494972


*Brauciena laiks: Izbraucam sestdien, 18. janvāra rītā ar busiņu no Rīgas, atgriezīsimies svētdien, 26. janvāra pirmspusdienā 11:00 Rīgā.

 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti