Grupa pilna! Izvēlies kādu citu piedzīvojumu - adventurelab.lv sākumlapā.

Jaunā gada sagaidīšana ar sniegotām kupenām, apsnigušiem kokiem un kamīna sprakšķēšanu siltā guļbaļķu mājiņā, kurš gan tā negribētu? Bieži ziema Latviju aizmirst ierakstīt savā plānotājā, tāpēc arī šogad brauksim uz ziemas dzimteni Lapzemi!

Datumi: 26. decembris, 2016 – 2. janvāris, 2017 (6 dienas Lapzemē)
Brauciena maksa: 360 EUR
Somijas Lapzemi tiešām var nosaukt par Ziemas paradīzi. AdventureLab komandu tā aicina atgriezties katru sezonu kopš tālā 2008.gada. Braucam Ziemassvētku vai gadu mijas laikā, kad visvairāk kārojas izbaudīt ziemas priekus, kas Latvijā pēdējos gados liek vilties. Distanču slēpošana perfekti iekārtotās trasēs, lielais kalns snowotājiem un slēpotājiem, lieliska kompānija, svētku vakariņas, pirtiņa un vārtīšanās sniegā. Pievienojies un ņem līdz arī sev tuvos!

Šogad plānojam doties uz Ruku, kura jau vairākus gadus pēc kārtas ir atzīta kā labākais ziemas kūrorts visā Somijā. Iesmērē slēpes, pievienojies un braucam!

Plāns:
CEĻŠ: Brauksim ar ļoti ērtu 9 vietīgu busiņu, kuram nupat apritēja 3 gadi. Izbrauksim pēc svētkiem naktī no 25.decembra uz 26.decembri un otros Ziemassvētkus pavadīsim baudot skaistos Somijas skatus un čalojot par gaidāmo nedēļu ziemas paradīzē. Pēdējos gados ziemu satiekam tikai pusceļā.

AKTIVITĀTES: Rukas distanču slēpošanas trašu kopgarums pārsniedz 170 km, no kurām 33 km ir izgaismotas. Rukā regulāri notiek FIS pasaules kausa posmi kā slēpošanā, tā arī biatlonā, līdz ar to ir iespēja izbraukt arī kārtīgu hardcore trasīti, kur braukā profesionāļi. Bet ir arī daudz mierīgākas un lēzenākas trasītes, līdz ar to katram būs iespēja atrast atbilstošāko sev un attiecīgās dienas noskaņojumam.

Rukā atrodas viens no lielākajiem slēpošanas kalniem Somijā ar 21 pacēlējiem, un 34 dažādu līmeņu trasēm, kuras atvēratas no 9:30 līdz 19:00. Neaizmirstama daba un citas izklaides.

Pateicoties īpašajai uzmanībai, kas tiek pievērsta trasēm, to kvalitātei un tehniskajam aprīkojumam ir padarījušas Ruku par neapšaubāmi populārāko slēpošanas kūrortu visā Somijā.

Īpaši piedāvājumi Rukā ir arī snowboard faniem. Ir vairākas street tipa klases, divas dažādas halfpipe. Rukas snowboarda lepnums ir internacionāla līmeņa Voussell SuperPipe un plaši atzīta street trase, saukta par Battery Park.

DZĪVOŠANA: Dzīvosim koka guļbūves mājiņā ar virtuvi, saunu un citām ekstrām netālu no slēpošanas trasēm. 

Datumi: 26.decembris, 2016 – 2. janvāris, 2017 (6 dienas Lapzemē)

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot inventāra transportu)
  2. Prāmja biļetes (Tallina-Helsinki-Tallina)
  3. Dzīvošanu omulīgos apartamentos Somijas Lapzemē
  4. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu

Piesakies zvanot 29727745 vai rakstot: [email protected]

--------------------------------------------------------------------------

Par 2014. gada piedzīvojumiem Rukā iespējams izlasīt lieliskajā Kristas rakstā - Atskats uz pavasara slēpošanas braucienu Ruka 2014

Vēl par AdventureLab piedzīvojumiem tieši Yllas - http://turists.lv/?s=yllas

Noslēgumā video tieši no Yllas 2013.gada pa distanču slēpošanas trasēm, gan arī nobraucieniem no kalna:Distanču slēpošana Yllas apkaimē, Marts 2013


Video no lielā Yllas kalna, Lapzeme, Somija, Marts 2013
 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti