Arī šogad AdventureLab komanda un viņu draugi Jelgavā skries pusmaratonu, pat neskatoties uz to, ka dažādi pusmaratoni Jelgavā un citās pilsētās ir sadzimuši kā sēnes. Turpināsim tradīciju un kopā noskriesim pusmaratonu, kura distance vīsies apkārt Jelgavai. Starta šāviens būs uz Mītavas tilta un finišs pēc nieka 21km turpat netālu Meža fakultātes sporta laukumā. 

2014.gada 24.maijā 9:00
Šis skrējiens/koptreninš risināsies jau 3.gadu pēc kārtas un arī distance ieplānota līdzīgi kā iepriekšējos gados. 

Pirmajā gadā šo distanci varonīgi veicām tandēmā, bet jau otrajā Jelgavas pusmaratonā skrējēju bariņš bija izaudzis līdz 18 aktīvistiem, līdz ar to arī šajā pavasarī sagaidam līdzīgu aktivitāti. Distance nebūs marķēta, bet būs nomērīta un dalībniekiem tiks izdalītas kartes, lai vieglāk pieturēties pie plānotā maršuta. Distancē būs vairāki dzirdināšanas punkti (šoreiz ieplānosim, lai arī ātrākie skrējēji paspēj padzerties), lai visu distanci nav jāskrien ar pudelīti rokās.

Iepriekšējā gadā lielā grupa diezgan ātri sadalījās vairākās mazākās grupiņās, lai visi var skriet savā tempā un nebūtu nevajadzīgas pārpūles un distanci varētu veikt ar smaidu uz lūpām un daloties iespaidos ar citiem skrējējiem. 

Pāris bildes no iepriekšējā gada skrējiena pieejamas Facebook

Pievienojies mums un skrienam kopā. 

Dalības maksa šim pasākumam nav, bet būtu vēlams pieteikties iepriekš FB spiežot es nākšu, lai var sagatavot visiem kartes un dzeramos distancē. 
Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi tad droši sazinies ar mums:
29727745 vai [email protected]


Distance 2014.gada 24.maijā:
Sāksim 9:00 no Mītavas gājēju tilta. Turpināsim apkārt pilij un pa nesen izremontēto Jāņa Čakstes bulvāri gar Driksu skriesim līdz Tonusam. Tad gar Mūzikas skolu un Uzvaras parku sasniegsim Zveijnieka ielu, kas pāriet Satiksmes ielā. Skriesim līdz Statoilam, kur pie 3.90km atzīmes mūs sagaidīs arī pirmais dzirdināšanas punkts. 

Turpināsim pa Ganību ielu, kas, šķērsojot 1.līniju, nomaina asfalta segumu uz zemes ceļu. Skrienam līdz pat 2.līnijai, kur nogriežamies pa labi un jau priekšā redzam nākamo čekpointu ar Pusmaratona palīgu, kas rūpēsies, lai neaizskrien garām Riekstu ceļam, kas savieno ar 3.līniju. 

Pa 3.līniju līdz galam, pa kreisi uz Meža ceļa un 2 līnijas tālāk pēc Gudrona dīķa uzbēruma nogriežamies uz 5.līniju, kuras vidū jūs gaidīs jau otrais dzirdināšanas punkts pie 9.10km atzīmes. Šo punkts veidots sadarbībā ar Coldtrans Serviss. Izskrienam uz Dobeles šosejas, kur pa skaisti renovēto gājēju ietvi skrienam līdz pat Svētes tiltam un Jelgavas robežai. Pēc tilta, kad iespējams, šķērsojam ielu un skrienam pa ceļa kreiso malu. Ceļs met līkumu uz kreiso pusi, līdz nonāksi līdz pagriezienam pie 11.20km atzīmes, kur Pusmaratona palīgi rūpēsies, lai veiksmīgi nogriezies uz dārziņiem.

Turpinam caur Ziedonim līdz sasniegsim 14.20km atzīmi un Flīši.lv dzirdināšanas punktu, kur varēs veldzēties arī ar aukstu dušu. Turpinām ceļu līdz Bāra ceļam, kur T-veide krustojumā griežamies pa kreisi, kur jau varēs redzēt kārtējo čekpointu ar Pusmaratona palīgu, kas rūpēsies, lai šķērso dzelzceļu pareizajā vietā, kas notiks pie 14.90km atzīmes. 

Pa Būriņa ceļu taisni līdz pat Baložu kapiem, kur nogriežamies uz Baložu ielu, kas pāriet Tērvetes ielā, un gar malās ierīkotajiem gājēju celiņiem skrienam līdz pat Rūpniecības ielai, kur pie 19km atzīmes jūs gaidīs pēdējais dzirdināšanas punkts, ko nodrošinās BaltuVet.lv komanda.

Rūpniecības ielas galā pirms Stacijas apļa šķērsojam ielu un turpinam pa Pasta ielu gar Stacijas parku līdz pat Sudraba Edžus ielai, jeb līdz priekšā parādās Rimi. Nogriežamies pa labi un turpinam līdz Akadēmijas ielai, pa kuru sasniedzam Raiņa ielu un vārtiņus, kas ieved Mežu fakultātes stadionā. 

Stadionā skatītāju ovāciju pavadīti veicam goda pusotru apli, lai distances garums sasniedz 21,095km un esam finišējuši Jelgavas 3.pusmaratonā

Finišā atsildamies, sagaidām pārējos skrējējus ar emocijām un kopīgi dalāmies ar skrējiena un citiem savas dzīves piedzīvojumiem. 

Ar karti var iepazīties arī šeit:
http://www.endomondo.com/routes/344226394

Video no paša pirmā skrējiena pirms 2 gadiem:
 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti