Jelgavas Adaptētais triatlons notiek jau kopš 2004.gada un šajā laikā ar šo sporta veidu saslimst aizvien vairāk cilvēku, jo tas ir pietiekami interesants, pietiekami sarežģīts un pietiekami īss, lai finišētu ar smaidu sejā. Arī šogad Triatlons Jelgavā būs.

Otrdienas vakars, 25.augusts

2014.gada un pēdējo 5 gadu Rezultāti pieejami šeit
Foto pieejamas AdventureLab FB lapā

Jelgava ir ļoti daudz sportiski cilvēki, kas vēlas aktīvi atpūsties, tāpēc jau vairāk kā 10 gadus AdventureLab Jelgavā organizē mazo triatlonu, jeb Adaptēto triatlonu.

Tā kā šis ir jau tradicionāls pasākums, tad distances garums arī netiek mainīts un ir piemērots ikvienam – gan tiem, kas vēlas pārbaudīt sevi un vienkārši izmēģināt savus spēkus šajā kombinētajā sporta veidā, gan arī tiem, kas vēlas nopietnāk sacensties un cīnīties par uzvaru.

Distance sāksies ar 100-150m peldējumu Svētes upē (skatīt karti zemāk). Gan puišiem gan meitenēm būs vienāda distance un jānopeld būs 3 aplīši. Sacensību sākums paredzēts Svētes upē pie Krastmalas ielas 11.

Turpināsies ar 11.5km pedāļu mīšanu. Kartē varam redzēt arī velo aplīti un tas ies pulksteņrādītāja virzienā. Tātad vispirms kādi 4 km pa asfaltu cauri Svētes ciemam, tad kādi 5km pa grants ceļu līdz Baložu kapiem, un noslēgumā pa Tērvetes ielu atgriežamies starta vietā, kur noparkojam velo un sākam skriet!

Skrējiens būs viegls krosiņš 2.3km garumā. Sākums gar Tērvetes ielu, līdz tiesnesim, kas norādīs kurā vietā jāgriežas, lai tiktu uz “garajiem tiltiem”, tiem pāri līdz velo trasei, 1km un esam jau pie pagrieziena uz Krastmalas ielu, šķērsojam upi, vēl 150 m un finišs.

Šogad sacensības notiks vasaras vidū kādā no augusta vakariem un starts ir 20:00. Reģistrācija jau no 19:30 netālu no Svētes upes Krastmalas ielā 11.

Pateicoties Jelgavas Domes un Sporta Servisa centra atbalstam, dalība šajās sacensībās ir bez maksas, ja vien pieteiksies Piedzīvojumu darbnīcas interneta lapā http://www.adventurelab.lv

Ja rodas kādi jautājumi, rakstiet [email protected] vai zvani sacensību rīkotājam Andim Zeidmanim 2972 7745.

Ja vēlies pieteikties, aizpildi PIETEIKUMA ANKETU.

Pievienoju arī plānoto Triatlona maršrutu:


View Adaptētais Triatlons in a larger map
 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti