Adventurelab

Aktivitātes

Pamira Lielceļš

Piedzīvojums leģendārajā Tadžikistānas un Kirgizstānas Pamira lielceļā

Pamira lielceļš - piedzīvojums Tev, ja vēlies ar vecu auto kratīties pa neticami bedrainu ceļu, kas nav labots kopš Padomju Savienības sabrukuma, dažviet tikai pārdesmit centimetrus no upes kraujas, šķērsot kalnu pārejas, kas ved augstāk par Šveices Alpu augstāko virsotni. Izbaudīt tadžiku mājas, kur grīda ir gan pusdienu galds, gan gultas vieta, kur elektrība mājās ir privilēģija. Un pats labākais – pāris simtu kilometru garumā, upes otrā krastā ir vērojama pavisam īsta Afganistāna ar nobirām kaisītu kalnu taku paralēli upei, māla kleķu ciematiem, mežonīgiem ganiem, sievām kas mazgā paklājus, vīriem uz mocīšiem un puikām kas spēlē futbolu. Ja nepieciešama iedvesma – ieraksti google „Pamir highway”!

Datumi: 5. - 18. augusts 2020

Brauciena izmaksas: 1395 EUR

Tevi varētu interesēt šāds piedzīvojums? Spied pieteikties vai uzraksti uz [email protected]
Fēru salas
Fēru salas Augusts un Septembris 2020

Piedzīvojumi Fēru salās mums ir īpaši mīļi, un ir neviltots prieks tur atgriezties. Skati, staigājot pa šo noslēpumiano un neticamo Dievu salu, rada maģiskas sajūtas, ko nav iespējams aprakstīt. Salas burvība ir jāizbauda katram pašam, tāpēc nākamajā pavasarī atgriezīsimies Fēru salās, lai noķertu to maģisko kaifu.
2020. gada pirmais piedzīvojums ieplānots maija brīvdienās, kad Fēru daba jau atmodusies, bet mums kalendārā sarkanie datumi. Otrais jūnija sākumā, piecdesmit zaļajās nokrāsās.

Datumi: 21.-26.augusts 2020  Brauciena izmaksas: 885 EUR (6 dienas)
Datumi: 18.-23.septembris 2020   Brauciena izmaksas: 885 EUR (6 dienas)
Azoru salas
Azoru salas - Atalantijas okeāna apslēptā pērle

Marta pēdējā nedēļā Tev ir lieliska iespēja pievienoties mums piedzīvojumā Azoru salās. Dosimies brīvdienu ceļojumā uz šo fanatastisko paradīzes salu Atlantijas okeāna vidū. Lidosim uz Sao Migela salu, kas ir lielākā un krāšņākā Azoru salu arhipelāgā. Azoru salās pavadīsim 6 pilnas dienas, kuru laikā izstaigāsim skaistākās un slavenākās pārgājienu takas. Viegli nebūs, dienas būs intensīvas, bet Azoru salas neliks Tev vilties - ārstniecisks gaiss, tirkīzils okeāns, krāsaini kalnu ezeri, eksotiski putni, sulīgi dienvidu augļi, garšīgs un lēts vīns, termālie baseini un kūpoši ezeri, neskaitāmi ūdenskritumi...
Ne velti Azoru salas neparastās dabas dēļ dēvē par silto Islandi.   

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās tieši pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts.

Datumi: 6.-13.novembris 2020  Brauciena izmaksas: 995 EUR (7 dienas)
Datumi: 14. - 18.novembris 2020   Brauciena izmaksas: 895 EUR (4 dienas) Valsts svētku brīvdienās!

Kopējās brauciena izmaksas ar lidojomu, transportu, dzīvošanu un pārgājienu/piedzīvojumu programmu
Pirmā iemaksa 360 eur

Novembris 2020 Lidojums no Rīgas :
 06.11.2020  Rīga 12:45 - 23:45 Ponta Delgada (6h Lisabonā)
 13.11.2020  Ponta Delgada 07:00 - 22:40 Rīga (6h Lisabonā)

Novembris 2020Tiešais lidojums no Rīgas
 14.11.2020 Rīga 5:00 - 08:30 Ponta Delgada
 17.11.2020  Ponta Delgada 21:00 - 05:40AM  Rīga (18.nov)
Lapzeme Ziemassvētkos 2020
Distanču un kalnu slēpošana Lapzemē 2020.gada Ziemassvētku brīvdienās.

Ja ziema nenāk pie slēpotāja, tad slēpotājs dodas pie ziemas. Aiz polārā loka Yllas slēpošanas paradīzē sniega netrūkst un tur gaida distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Jau 16.gadu nedēļu pavadīsim Lapzemē aiz polārā loka. Tā ir nedēļa, kas pavadīta īstā ziemā pašos ziemeļos. Distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Paķer līdz arī snowu, jo turpat netālu ir lielisks kalns. Plānojam arī vienu dienu izbraukāt mazās kalnu fat-bike trasītes.


Ziemassvētku brīvdienas Lapzemē
Datumi  19. - 26. decembris 2020
Brauciena izmaksas: 435 EUR

Ja Tev ir vēlme pievienoties un tikt iekļautam potenciālo braucēju sarakstā vai uzdot kādu jautājumu, spied PIETEIKTIES!
Korsika Lieldienās
Korsika Lieldienās: 11.-15. aprīlis.
Brīvdienu brauciens

Lieldienu brīvdienās
 laižam ar tiešo reisu no Rīgas uz Korsiku. Korsikā pavadīsim 4 dienas. Dosimies skaistos pārgājienos. Katru dienu dosimies vienas dienas pārgājienos pa kalnu takām un baudīsim Vidusjūras fjordu (kalanku) kalnu saulīti. Trekings slavenajā Restonica kalnu takā ar 2 fantastiskiem kalnu ezeriem. Uzkāpsim Kapkorsas pussalas augstākajā punktā Monte Stello kā arī dosiemies pārgājienos no Korsikas kalnu galvasspilsētas Corte.

Dzīvosim ētrā villā ar baseinu netālu no Vidusjūras. 

Kopējās brauciena izmaksas ar lidojomu, transportu, dzīvošanu un pārgājieniem - 695 EUR

Tiešais lidojums no Rīgas Lieldienu brīvdienās: 
  11.04.2020: Rīga 05:00 - 07:15 Bastija
  15.04.2020: Bastija 01:45 - 05:55 Rīga
Kirgizstāna
Kirgizstānas un Kazahstānas piedzīvojums

9.-20.jūlijs 2020  (12 dienas) 
Ja vēlies pieteikties vai kādi jautājumi, uzspied pieteikties!

Atgriezīsimies Kirgizstānā arī 2020.gadā. Pasaulē ir tik daudz vietu, ko izbaudīt, bet Kirgizstāna ir vieta, kur gribas atgriezties vēl un vēl. Un tas ir jādara pēc iespējas ātrāk, pirms tehnoloģiskais progress un globalizācija nav pārvērtis šīs vietas līdzīgas citām. 

Fantastiskas kalnu ainavas ar sniegotām virsotnēm, ledāji, kas pārvēršas straujās kalnu upēs un krāsainos ezeros, un viesmīlīgās klejotājciltis uz zirgiem. Pārgājieni Tjanšana kalnu grēdā, raftings un dzīvošana jurtās garantē unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu Vidusāzijas Šveicē. Pievienojam pāris dienas Kazahstānā ar lielā kanjona Charyn un ezeru trekingu aktīvā kompānijā un vasaras lielais piedzīvojums gatavs.

Maza grupa: 11 ceļotāji un grupas vadītājs
Dalības maksa: 945 EUR
Ziema Lapzemē
Distanču un kalnu slēpošana Lapzemē 2020.gada februārī.

Ja ziema nenāk pie slēpotāja, tad slēpotājs dodas pie ziemas. Aiz polārā loka Sāriselkā sniega netrūkst un tur gaida distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Paķer līdz arī snowu, jo turpat netālu ir neliels slēpošanas kalns. Tāpat būs iespēja izstaigāt vairākas ziemas pārgājienu trases un tiem, kas medī geocatching punktus, to tur apkārtnē netrūkst. :)


Februāra pēdējā nedēļa
Datumi  22. - 29. februāris 2020
Brauciena izmaksas: 399 EUR

Grupa nokomplektēta - Sākusies pieteikšanās nākamajiem Ziemassvētkiem Lapzemē.
Slēpošana Lapzemē
Distanču un kalnu slēpošana Lapzemē 2019.gada Ziemassvētkos.

Jau 15.gadu pēc kārtas nedēļu pavadīsim Lapzemē aiz polārā loka. Tā ir nedēļa, kas pavadīta īstā ziemā pašos ziemeļos. Distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Paķer līdz arī snowu, jo turpat netālu ir lielisks kalns. Plānojam arī vienu dienu izbraukāt mazās kalnu fat-bike trasītes.

Ziemassvētku nedēļa
Datumi  21. - 28.decembris 2019

Grupa nokomplektēta - Sākusies pieteikšanās nākamajiem Ziemassvētkiem Lapzemē.
Slēpošana Norvēģijā
Slēpošana Norvēģijā 2020 
Turpinām Norvēģijas ziemas kūrortu atklājumus un šogad dosimies uz Trysil reģionu.

Pirms diviem gadiem viesojāmies Geilo, pagājušajā gadā izslēpojām Gol apgabalu. Jāsecina, ka norvēģi māk taisīt distanču slēpošanas trases skaistās vietās. Jaunajā slēpošanas sezonā AdventureLab turpinās apgūt jaunas distanču slēpošanas teritorijas un aicina pievienoties aktīvā braucienā uz lielāko Norvēģijas ziemas kūrortu - slēpotāju paradīzi Trysil

Norvēģijā distanču slēpošanas trašu ir vairāk kā ceļu un ne velti ir teiciens, ka norvēģi piedzimst jau ar slēpēm kājās. Šajā ziemas sezonā mēs dodamies iekarot Norvēģijas lielākā slēpošanas kūrorta Trysil plašumus. Zinot, ka Norvēģijā distanču trases ir saistītas vienotā tīklā, tad to kopgarums mērāms tūkstošos un visus izslēpot pat viena kūrorta ietvaros ir liels izaicinājums. Trysil pieejamas dažādas trases slēpotājiem ar dažādiem sagatavotības līmeņiem - iesācējiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot prasmes ideālos apstākļos, bet pieredzējušiem slēpotājiem - pārbaudīt savas spējas. Viens no lielākajiem slēpošanas kalniem Norvēģijā gaida arī kalnu slēpotājus un snowbordistun snowbordistus. Kā ierasts, lieliska iespēja apvienot abas aktivitātes. Tāpat tur pieejamas daudz dažādu citu izklaides iespēju (suņu safari, sniega moču izbraucieni u.c.)

Slēpošanas apvidus atrodas virs 600m v.j.l. un tas ir lielisks priekšnosacījums veselīgai, aktīvai un estētiskai ziemas atpūtai kalnu apstākļos!

Brauciena laiks*: 18. - 26. janvāris 2020

Brauciena dalībasmaksa: 480 EUR

Divpadsmit dienas iesi pa šo zemi, ko sauc par Pamiru, un visas divpadsmit dienas ceļā nav ne dzīvojamās vietas, ne zāles; ēdiens jānes sev līdzi. Putnu te nav, tāpēc ka ir auksts un augsts. No lielā aukstuma pat uguns te  nav tik gaiša un ne tādā krāsā kā citās vietās un ēdiens ne tik labi vārās.

Tā rakstījis itāļu ceļotājs Marko Polo 13.gs. Par Pamiru tolaik sauca tikai augstkalnu plato Pjandžas augštecē, kur vienai no tās iztekām ir nosaukums Pamir. Vēlāk šo nosaukumu attiecināja uz plašāku kalnzemi, tai skaitā uz augstkalnu grēdu rajonu ziemeļrietumos no Marko Polo aprakstīta plato. 

Ziemeļu piedzīvojums

Ziemeļu piedzīvojums - MTB | haikings | kajakings

Šajā vasarā atkārtosim lielisko piedzīvojumu Eiropas pašos ziemeļos. Somijas Lapzemes kalni un meži vasarā un Norvēģijas Lyngen Alps, kur iespējams augstāk pakāpties. Līdz ņemsim savu foršāko MTB un pārgājiena zābakus. Uz vietas dabūsim arī jūras kajakus. 

Lapzeme ir mūsu iecienītākais galamērķis katru Ziemu, kur mēs ķeram kaifu perfektās distanču slēpošanas trasēs un izbaudam snowošanas un slēpošanas priekus kalnos, kas piedāvā elegantas un interesantas trases pat salīdzinot ar Eiropas lielajiem kalniem. Bet katru reizi tūrisma inforācijas ofisos ir arī žurnāli ar piedāvājumiem atgriezties Lapzemes kalnos arī vasarā, kur distanču slēpošanas takas kļūst par perfektām velo takām ar neaprakstāmies skatiem uz Somijas kalniem un ezeriem, un perfektu infrastruktūru, ko būtu grēks neizbaudīt. 

Velobrauciens Pokaiņi - Tērvete
Ir ideja atkārtot iepriekšējā gada velobraucienu un arī šajā rudenī pamīt pedēļus Tērvetes pusē.

Maršruts: Pokaiņu mežs – Pūteļkrogs - Tērvetes dabas parks

12.oktobris (sestdiena)
* 11:00 visi tiekamies parkingā pie Pokaiņu meža
 * Kāpjam uz riteņiem un braucam apmēram 60 - 70km, tostarp 
  - izriņķojam Pokaiņu mežu
  - pusdienojam Pūteļkrogā (vai pēc apstākļiem)
  - izlīkumojam Tērvetes dabas parku
* Vakarpusē šoferīšus nogādājam pēc auto uz Pokaiņiem

Trases segums: asfalts, grants, meža ceļi
Kazahstāna un Kirgizstāna
Atvērta pieteikšanās: Kirgizstāna 2019

Kirgistānas un Kazahstānas piedzīvojums 2018 - GRUPA NOKOMPLEKTĒTA
Datumi: 6.-17.septembris 2018 (12 dienas) 

Atgriezīsimies Kirgizstānā arī 2018.gadā. Pasaulē ir tik daudz vietas, ko izbaudīt, bet Kirgizstāna ir vieta, kur gribās atgriezties vēl un vēl. Un tas ir jādara pēc iespējas ātrāk pirms tehnoloģiskais progress un globalizācija nav pārvārtis šīs vietas līdzīgas citām. 

Fantastiskas kalnu ainavas ar sniegotām virsotnēm, ledāji, kas pārvēršas straujās kalnu upēs un krāsainos ezeros, un viesmīlīgās klejotājciltis uz zirgiem. Pārgājieni Tjanšana kalnu grēdā, raftings un dzīvošana jurtās garantē unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu Vidusāzijas Šveicē. Pievienojam pāris dienas Kazahstānā ar lielā kanjona un ezeru trekingu aktīvā kompānijā un vasaras lielais piedzīvojums gatavs.

Maza grupa: 11 ceļotāji un grupas vadītājs.

Uzsvars būs uz pārgājieniem kalnos - dalībniekam jābūt spējīgam pieveikt līdz 25km dienā ar 13-18kg mugursomu un relatīvo kāpumu 1000 metru. Nepieradinātas, bet pārbaudītas takas, un kalnu pārejas, kas augstumā sasniedz 3900 metrus. Kalnu klimats, kas pa dienu iesilst virs 30°C, bet naktīs kalnu bāzes nometnēs var nokristies līdz pat -5°C.

Brauciena izmaksas: 895 EUR
______________________________________________________________
Slēpošana Norvēģijā Geilo 2019
Pagājušajā gadā atklājām lielisku slēpošanas kūrortu Norvēģijā ar ideālām trasītēm un skaistiem dabas skatiem. Jaunajā slēpošanas sezonā AdventureLab turpinās apgūt jaunas distanču slēpošanas teritorijas un aicina pievienoties braucienā uz Norvēģijas slēpošanas paradīzi. 

Norvēģijā distanču slēpošanas trašu ir vairāk kā ceļu un ne velti ir teiciens, ka norvēģi piedzimst jau ar slēpēm kājās. Mūsu šī gada galamērķis ir Hallingdal reģions, Golsfjellet apvidus. Hallingdal reģionā izveidotas un speciāli sagatavotas distanču trases vairāk par 2000 km garumā. Trases paredzētas slēpotājiem ar dažādiem sagatavotības līmeņiem (zaļas, zilas, sarkanas un melnas). Iesācējiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot prasmes lieliski sagatavotās trasēs, bet pieredzējušiem slēpotājiem - pārbaudīt savas spējas. Slēpošanas kalni gaida arī kalnu slēpotājus un snowbordistus. Kā ierasts, lieliska iespēja apvienot abas aktivitātes. Tāpat tur pieejamas daudz dažādu citu izklaides iespēju (suņu safari, sniega moču izbraucieni u.c.)

Slēpošanas apvidus atrodas ~1000 m v.j.l. un tas ir lielisks priekšnosacījums veselīgai, aktīvai un estētiskai ziemas atpūtai!

Brauciena laiks: 8. - 17. februāris 2019

Atgriežamies 17.-25. janvārī 2020

Fēru salas Jūnijā
Paldies visiem interesentiem, kas pierunāja uz Fēru salām dotes arī Jūnijā. Biļetes rezervētas un visiem, kas netika aprīlī vai maijā, būs iespēja savām acīm apskatīt un kājām izbaudīt Fēru salas vasaras sākumā, kad sulīgais zaļums ir spiltā krāsā. Un tieši Fēru salās ar zāli apaugušās klints ir skaistākā vieta, kur skatīties "kā zāle aug". Apskaties bildes no mūsu 2017.gada braucieniem un salīdzini pavasari un vasaru Fēru salās.

Tev varētu interesēt šāds piedzīvojums? 

Datumi: 5.-10.junijs 2018 (5 ar pus dienas Fēru salās) 

Fēru salas pārgājieni 2019.gada maija brīvdienās

Brauciena izmaksas: 760 EUR 
  Lidojums un bagāža, transports, nakšņošana, brokastis/vakariņas un pārbaudīta un noslīpēta piedzīvojumu programma.
Fēru salas Aprīlī 2018
Grupa nokomplektēta, pieejamas vietas uz Fēru salām nākamajā pavasarī

Turpinām piedzīvojumus Fēru salās. Esam rezervējuši vietas uz šo unikālo galamērķi Maija brīvdienās, kas gan šogad ir pašās aprīļa beigās. Četras pilnas dienas Fēru salās iztērējot tikai vienu dienu no rūpīgi krātā atvaļinājuma. Lidosim ar TIEŠO reisu no Rīgas un jau pēc nepilnām 3h būsim Fēru salu zaļajos pakalnos. Ceļojuma plānā turpināsim iepazīt skaistākās takas, miniatūristiskos ciematiņus, kalnu aitas, ūdenskritumus, mainīgos laikapstākļus un sireālo ziemeļu salu dabu.  

Datumi27.-30.aprīlis 2018 (4 dienas, no kurām tikai 1 darba diena) 

Brauciena izmaksas: 760 EUR 
  Tiešais lidojums (bagāža, dzērieni), transports, nakšņošana, brokastis/vakariņas un pārbaudīta un noslīpēta piedzīvojumu programma.

Čarterlidojums no Rīgas  (laiki vietējie) :
27.04.2018: Rīga 12:20 13:05 Farēras (2h45m)
30.04.2018: Farēras 16:10 20:40 Rīga (2h30m)
KAMČATKA 2018
2017. gada vasarā AdventureLab komanda un draugi devās Kamčatkas iepazīšanās tūrē. 

Tuvākajās nedēļās tiksim galā ar organizatoriskiem jautājumiem un saliksim aktuālo programmu 2018.gada piedzīvojumam.

Ja interesē, tad spied PIETEIKTIES un atstāj savu kontaktinformāciju.
Fēru salas Maijā
Grupa nokomplektēta, pieejamas vietas uz Fēru salām aprīlī un jūnijā.

Mūsu komanda uz abiem 2017.gada pārgājieniem nokomplektējās ātri un vairākiem nācās atteikt šo unikālo dabas piedzīvojumu Fēru salās, tāpēc jau laicīgi ieplānojam atgriešanos Fēru salās arī nākamajā pavasarī. Rezervē savu vietu jau laicīgi! 

Datumi: 24.-28.maijs 2018 (5 dienas) 

Brauciena izmaksas: 690 EUR 
  Lidojums, transports, nakšņošana un piedzīvojumu programma.
  Iekļautas arī brokastis un vakariņas, kuras gan paši kopā gatavosim.
Slēpošana Norvēģijā
AdventureLab apgūst jaunas distanču un kalnu slēpošanas teritorijas un aicina pievienoties braucienā uz Norvēģijas slēpošanas paradīzi Geilo. Tur mūs gaida vairāk kā 550 km koptas un speciāli sagatavotas distanču trases slēpotājiem ar dažādām prasmēm un pieredzi (4 dažādi līmeņi). Turpat arī slēpošanas kalns ar 39 trasēm, nobraucieniem līdz 2km garumā kalnu slēpotājiem un snowbordistiem. Kā ierasts, lieliska iespēja apvienot abas aktivitātes. Tāpat Geilo pieejamas daudz dažādu citu izklaides iespēju (suņu safari, sniega moču izbraucieni u.c.)

Brauciena laiks: 17. - 25. februāris 2018
Jaunais Gads Lapzemē
Distanču un kalnu slēpošana Jaunā gada brīvdienās - Yllas, Lapzeme

Datumi 28.12.2017. - 3.01.2018. (5 aktīvas dienas Lapzemē)

2019.gada Lapzemes slēpošana 19.-26.janvārī

Ja vēlies izbdaudīt garantētus ziemas priekus, tad ir jādodas uz Lapzemi, kas ir krietnu gabaliņu aiz polārā loka. Distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Lielais kalns ar garāko nobraucienu visā Somijā. 

Lai pieteiktos vai uzdotu kādu jautājumu, spied PIETEIKTIES!
Kirgizstāna un Kazahstāna

2018.gada septembrī atgriežamies Kirgizstānā.

Kalnu pārgājieni Kirgizstānā un Kazahstānā 2017

Šis kalnu piedzīvojums norisināsies jau ceturto vasaru pēc kārtas. Pasaulē ir tik daudz vietas, ko izbaudīt, bet Kirgizstānas ir vieta, kur gribās atgriezties vēl un vēl. Fantastiskas kalnu ainavas ar sniegotām virsotnēm, ledāji, kas pārvēršas straujās kalnu upēs un krāsainos ezeros, un viesmīlīgās klejotājciltis uz zirgiem. Pārgājieni Tjanšana kalnu grēdā, raftings un dzīvošana jurtās garantē unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu Vidusāzijas Šveicē. Pievienojam pāris dienas Kazahstānā ar lielā kanjona un ezeru trekingu aktīvā kompānijā un vasaras lielais piedzīvojums gatavs.

Datumi: 18.-30.augusts 2017 (12 dienas) 

Grupa: 11 ceļotāji un grupas vadītājs.

Dalības maksa: 900 EUR

Fēru salas visā zaļumā
Grupa pilna! Fēru salas pārgājieni 2019.gada maija brīvdienās

Fēru salās pašā zaļākajā laikā!

Lieldienās bija fantastiska iespēja iepazīt Fēru salas un jau uzkpāpjot pirmajā kalnā teicu, ka jābrauc šogad te ir vēlreiz. Sireālie dabas skati pavasara saulītē bija elpu aizraujoši un kādus nebiju redzējis pat Islandē.  Tā vien gribās uzzināt, kā dabā izskatās zaļuma kulminācijā.
National Geographic Fēru salas ir atzinis par TOP5 galamērķi dabas mīļiem, bet tūristus tur sastapsiet ļoti reti un visa dabas krāšņums būs tikai Jums. Par šo unikālo dabas šedevru nevar pat īsti izstāstīt  - tas ir jāredz! 
Pirms došanās, vismaz nelielā fotostāstā - http://ej.uz/feru_salu_bildes

Būsim vienu dienu ilgāk kā Lieldienās. 

Datumi
: 24.-28.augusts 2017 (5 dienas) 

Kopējās brauciena izmaksas ar lidojomu (23kg bagāža), transportu, dzīvošanu pasakainā vietā, skaistākajiem pārgājieniem un grupas vadītāju Andi - 670 EUR.

Lidojums no Rīgas caur Kopenhāgenu (laiki vietējie) :
  24.08.2017: Rīga 06:40 11:30 Farēras
  28.08.2017: Farēras 12:10 23:05 Rīga
Lapzemes Jaunā gada mājiņa
Jau par tradīciju kļuvis Jauno gadu sagaidīt Lapzemē! Arī šogad brauksim izbaudīt kārtīgu ziemu Somijā aiz polārā loka. Šogad atgriežamies Somijas lielākajā ziemas kūrortā Yllas.

Lūk pāris bildes no mūsu mājiņas, 
Vairāk par šo braucienu:Slēpošanas Lapzemē Jaunajā gadā!


Gandrīz GR20 Korsikā
Grupa pilna! Atgriešamies arī 2019.gadā - Lieldienu brīvdienas Korsikas kalnos.

Maija brīvdienās
laižam ar tiešo reisu no Rīgas uz Korsiku. Korsikā pavadīsim 4 dienas, ko veltīsim iepazīšanās pārgājieniem, lai veiksmīgi sagatavotos lielajam GR20, ko plānojam nedaudz vēlāk.
Dzīvosim ētrā mājiņā ar baseinu un katru dienu dosimies vienas dienas pārgājienos pa kalnu takām un baudīsim Vidusjūras fjordu (kalanku) kalnu saulīti. Trekings slavenajā Restonica kalnu takā ar 2 fantastiskiem kalnu ezeriem. Uzkāpsim Kapkorsas pussalas augstākajā punktā Monte Stello kā arī dosiemies pārgājienos no Korsikas kalnu galvasspilsētas Corte

Tiešais lidojums Maija brīvdienās:
  29.04.2017: Rīga 02:30 04:40 Bastija
  02.05.2017: Bastija 22:10 02:10 Rīga
Fēru salas Lieldienu brīvdienās 2017
2018.gada pavasara brīvdienās atkārtojam Fēru salas!

Fantastiska iespēja Lieldienu brīvdienas pavadīt pie dabas. Un ne jau vienkāršas dabas, bet vietā, ko National Geographic ir atzinis par TOP5 galamērķi dabas mīļiem. Par šo unikālo dabas šedevru nevar pat īsti izstāstīt  - tas ir jāredz! 
Sākumā kaut vai vismaz nelielā fotostāstā - http://ej.uz/feru_salu_bildes

Fēru salas ir samērā dārgs galamērķis, bet mums ir izdevies iekļauties ļoti patīkamā budžetā - 570 EUR, kas iekļauj lidojumu (bagāža, uzkodas), transportu, hiking maršrutus un dzīvošanu.

Tiešais lidojums no Rīgas:
13.04.2017: Rīga 10:25 11:15 Farēras
16.04.2017: Farēras 19:50 00:30 Rīga
Pavasaris Lapzemē
Grupa pilna! Izvēlies kādu citu piedzīvojumu - adventurelab.lv sākumlapā.

Ja Latvijā marta sākumā  ziema jau atvadās, tad Lapzemē tas ir īstais laiks slēpošanai un aktivitātēm svaigā gaisā - garā diena, siltā saule, ideāla slīdamība un pasakaina ziemas daba visapkārt rada tik lielu vēlmi atgriezties atkal un atkal.

Datumi: 04.–11. marts, 2017 (6 dienas Lapzemē)
Brauciena maksa: 360 EUR
Jelgavas pusmaratons
Šogad neoficiālais pusmaratons netiks rīkots. 
Bet 6.maijā izskriesim tā pat šo distanci, tikai bez ūdenspunktiem.
Ja vēlies pievienoties, tad padod ziņu 29727745 Andis.

Kopā noskriesim Jelgavas pusmaratonu, kura distance vīsies apkārt Jelgavai. Starta šāviens būs uz Mītavas tilta un finišs pēc nieka 21km turpat netālu Meža fakultātes sporta laukumā. 

2017.gada 6.maijā 11:00
Lapzeme Jaunajā gadā!
Grupa pilna! Izvēlies kādu citu piedzīvojumu - adventurelab.lv sākumlapā.

Jaunā gada sagaidīšana ar sniegotām kupenām, apsnigušiem kokiem un kamīna sprakšķēšanu siltā guļbaļķu mājiņā, kurš gan tā negribētu? Bieži ziema Latviju aizmirst ierakstīt savā plānotājā, tāpēc arī šogad brauksim uz ziemas dzimteni Lapzemi!

Datumi: 26. decembris, 2016 – 2. janvāris, 2017 (6 dienas Lapzemē)
Brauciena maksa: 360 EUR
Lapzeme - Jaungada brauciena stāsts

Piedzīvojumu stāsts par mūsu distanču slēpošanas braucienu Jaunajā gadā.

Nedēļa krēslas, saullēktu un saulrietu valstībā

Raksta autors pieredzējušais slēpotājs Ansis

Yllas 26.XII – 2.I 2016


Kamčatkas vulkāni
Šīs vasaras piedzīvojumu klāstu vēlamies papildināt ar iespaidīgu pārgājienu tūri pa Kamčatkas pussalu. Aktīvi vulkāni, pirmatnēja un mežonīgas daba, lašu un brūno lāču paradīze, geizeri, straujupju raftings - tas viss burtiski pasaules malā kopā ar AdventureLab piedzīvojumu meklētāju komandu jau šajā vasarā.

Informācija tiks papildināta tuvākajā laikā.
Provizoriskie datumi:
4. - 19.julijs 2016 (datumi var mainīties atkarībā no aviobiļešu pieejamības)

Jelgavas pusmaratons
Turpinām tradīciju un piedāvājam AdventureLab nu jau 5. [neoficiālo] Jelgavas pusmaratonu. Kā parasti dalības maksa šajā pasākumā ir tikai tavs smaids pēc finiša.

Kopā noskriesim Jelgavas pusmaratonu, kura distance vīsies apkārt Jelgavai. Starta šāviens būs uz Mītavas tilta un finišs pēc nieka 21km turpat netālu Meža fakultātes sporta laukumā. 

2016.gada 8.maijā 11:00
Kirgizstānas kalni 2016
Grupa pilna! Izvēlies kādu citu piedzīvojumu - adventurelab.lv sākumlapā.

Relatīvi grūti sasniedzamā valsts garantē unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu. Kirgizstānas ainava ir pārsteidzoši daudzveidīga - skuju koku ieskautas ielejas, sniegotas virsotnes, ledāji, kas pārvēršas straujās kalnu upēs un vizuļojošos ezeros. Dabas krāšņuma dēļ tiek saukta par Vidusāzijas Šveici, tomēr piedzīvojums Kirgizstānā ir īsts tīradnis un lieliska iespēja nedaudz izkāpt no komforta zonas apceļojot vēl tūristiem plaši neatklātās teritorijas. 

Datumi: 10. - 22. jūlijs 2016 (12 dienas uz vietas)

Sagaidi Jauno 2016. Lapzemē

Sagaidi jauno 2016.gadu kalna galā zem zvaigžņotajām debesīm kopā ar AdventureLab!

26.decembris 2015 - 2.janvāris 2016  - Yllas, Äkäslompolo, Lapzeme, Somija

Ziema ar sniegotām kupenām, apsnigušiem kokiem, kamīna sprakšķēšanu siltā guļbaļķu mājiņā, relaksētas sarunas pēc aktīvi sportiskās dienas sēžot saunā un pieturoties pie auksta aliņa - tas ir čiliņš, kas jāizbauda.

Somijas Lapzemi tiešām var nosaukt par Ziemas paradīzi. AdventureLab komandu tā aicina atgriezties katru sezonu kopš tālā 2008.gada. Distanču slēpošana perfekti iekārtotās trasēs, lielais kalns snowotājiem un slēpotājiem, lieliska kompānija, svētku vakariņas, pirtiņa un vārtīšanās sniegā. Pievienojies un ņem līdz arī sev tuvos!

Jau rīt gaidām visus uz startu Jelgavas Adaptētā triatlona 11. sacensībās. 

Starts 20:00, reģistrēšanās (numuru izdale un numuru uzkrāsošana uz sejas un rokas) no 19:30.
Starta vieta ir no Svētes upes, kas atrodas Krastmalas ielā 11 - pagrieziens no Tērvetes ielas 215, kur atrodas liela un pelēka mūra sēta.

Auto lūgums atstāt Tērvetes ielā virzienā uz Jelgavu, lai otra mala paliek brīva velobraucējiem un Krastmalas iela, kas tā jau ir maziņa, būtu atstāta tikai sportistiem.

Peldēšana notiks mazā upes līkumā, kur būs jāpeld 3 aplīši, kuros jāpieskarās peldošām bojām. Tur pat pie upes varēs kaudzītē atstāt pārvelkamās drēbes. Velo ķivere ir vēlama, bet nav obligāta. Pārģēbšanās kā jau triatlonā iet kopējā laikā. Ja vēl kādi jautājumi, tad tos atbildēsim uz vietas, bet, ja kas steidzams, tad var zvanīt Andim (29727745)

Ar iepriekšējo 5 gadu rezultātiem var iepazīties šeit: http://ej.uz/rezultati2013
Nepieradinātā Kirgizstāna 2015
Grupa pilna! Izvēlies kādu citu piedzīvojumu - adventurelab.lv sākumlapā.

Relatīvi grūti sasniedzamā valsts garantē unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu. Kirgizstānas ainava ir pārsteidzoši daudzveidīga - skuju koku ieskautas ielejas, sniegotas virsotnes, ledāji, kas pārvēršas straujās kalnu upēs un vizuļojošos ezeros. Dabas krāšņuma dēļ tiek saukta par Vidusāzijas Šveici, tomēr piedzīvojums Kirgizstānā ir īsts tīradnis un lieliska iespēja nedaudz izkāpt no komforta zonas apceļojot vēl tūristiem plaši neatklātās teritorijas. 

Datumi: 4.-16. jūlijs 2015 (12 dienas uz vietas)

AdventureLab Adaptētais Triatlons
Jelgavas Adaptētais triatlons notiek jau kopš 2004.gada un šajā laikā ar šo sporta veidu saslimst aizvien vairāk cilvēku, jo tas ir pietiekami interesants, pietiekami sarežģīts un pietiekami īss, lai finišētu ar smaidu sejā. Arī šogad Triatlons Jelgavā būs.

Otrdienas vakars, 25.augusts

2014.gada un pēdējo 5 gadu Rezultāti pieejami šeit
Foto pieejamas AdventureLab FB lapā
MTB Lapzemē un Kajakings Norgē

Grupa pilna! Izvēlies kādu citu piedzīvojumu - adventurelab.lv sākumlapā.

Šajā vasarā savu piedzīvojumu klāstu papildinām ar 2014.gada lieliskāko piedzīvojumu Eiropas pašos ziemeļos – velo MTB braukšanu Somijas Lapzemē un laivošanu ar Kayakiem Norvēģijas fjordos.

Lapzeme ir mūsu iecienītākais galamērķis katru Ziemu, kur mēs ķeram kaifu perfektās distanču slēpošanas trasēs un izbaudam snowošanas un slēpošanas priekus kalnos, kas piedāvā elegantas un interesantas trases pat salīdzinot ar Eiropas lielajiem kalniem. Bet katru reizi tūrisma inforācijas ofisos ir arī žurnāli ar piedāvājumiem atgriezties Lapzemes kalnos arī vasarā, kur distanču slēpošanas takas kļūst par perfektām velo takām ar neaprakstāmies skatiem uz Somijas kalniem un ezeriem, un perfektu infrastruktūru, ko būtu grēks neizbaudīt. 

Jelgavas 4.[Neoficiālais] pusmaratons
Arī šogad AdventureLab komanda un viņu draugi Jelgavā skries pusmaratonu, pat neskatoties uz to, ka dažādi pusmaratoni Jelgavā un citās pilsētās ir sadzimuši kā sēnes. Turpināsim tradīciju un kopā noskriesim pusmaratonu, kura distance vīsies apkārt Jelgavai. Starta šāviens būs uz Mītavas tilta un finišs pēc nieka 21km turpat netālu Meža fakultātes sporta laukumā. 

2015.gada 9.maijā 10:00
Slēpošana Lapzemē pavasarī
Ja Latvijā marta sākumā  ziema jau atvadās, tad Lapzemē tas ir īstais laiks slēpošanai un aktivitātēm svaigā gaisā - garā diena, spožā saule, ideāla slīdamība un pasakainā daba visapkārt rada tik lielu magnētisko pievilkšanas spēku, ka mēs jau kuro gadu nevaram tam pretoties.

Šajā pavasarī plānojam braukt uz Ruka slēpošanas kūrortu, kas šogad ir atzīts kā labākais slēpošanas kūrorts Somijā. Ruka ciemats piedāvā lieliskas iespējas gan distanču slēpotājiem, gan arī kalnu mīļiem. Šeit notiek pasaules kauss distanču slēpošanā un Ziemeļu divcīņā, kas apvieno trampalīnu lēkšanu ar klasisko slēpošanu. Arī kalns šeit ir pasaules klases, ko apliecina FIS pasaules kausa rīkošana gan slalomā, gan arī snowboard. 

Datumi: 28.februāris - 07.marts 2015 (6 dienas Lapzemē)
Brauciena maksa: 360 EUR

Ceļojuma stāsts - Kirgizstānas kalnu skaistums
Lielais Kirgizstānas stāsts sākotnēji tika publicēts Tūrista blogā 4 rakstos, kur to iespējams izlasīt ar visām bildēm un ievietotajiem video. Bet tā kā šis brauciens bija AdventureLab iepazīšanās brauciens uz Kirgizstānu un 2015.gadā mums plānos ir kaut ko līdzīgu atkārtot, tad iekopēju šī brauciena piedzīvojumus un emocijas arī mūsu mājaslapā. Lasam, baudam un pievienojamies 2015.gada Kirgizstānas braucienam - vairāk info sekos. Patīkamu lasīšanu.


2014.gada Ziemassvētki Lapzemē
Arī šogad turpinām lielisko tradīciju un atgriežamies Somijas ziemeļos - Lapzemē! Ar kopīgām Ziemas aktivitātēm sagaidīsim un pavadīsim Ziemassvētku nedēļu, bet no atvaļinājuma atkal iztērēsies tikai 2 dienas.

20. - 27.decembris 2014

Brauciena izmaksas ir 360 EUR (iekļauts ceļš un dzīvošana).
Plānojam Adaptēto Biatlonu
Šogad solās būt sniegota ziema, līdz ar to atjaunosim iepriekš popularitāti guvušās Adaptētā Biatlona sacensības. 

Seko mūsu jaunumiem mājaslapā, vai sociālos tīklos un uzzini pirmais par visu aktuālo!
Kalnu pārgājieni Itālijas Alpos

Izpētīsim takas un apbrīnosim ainavas, kas paverās uz kalnu virsotnēm, kuru izrobotie silueti iedvesmojuši ne vienu vien! Dolomītu kalni piedāvā lielisku taku tīklu, klasisks kalnu ainavu un plaša pārgājienu izvēle padara Dolomītus par vienreizēju pārgājienu galamērķi. Tev tur ir jābūt!

Datumi: 12. - 21.septembris (9 dienas)

MTB Lapzemē un kajakings fjordos

Šajā vasarā savu piedzīvojumu klāstu papildinām ar vēl nebijušām aktivitātēm – velo MTB braukšanu Somijas Lapzemē un laivošanu ar Kayakiem Norvēģijas fjordos.

Lapzeme ir mūsu iecienītākais galamērķis katru Ziemu, kur mēs ķeram kaifu perfektās distanču slēpošanas trasēs un izbaudam snowošanas un slēpošanas priekus kalnos, kas piedāvā elegantas un interesantas trases pat salīdzinot ar Eiropas lielajiem kalniem. Bet katru reizi tūrisma inforācijas ofisos ir arī žurnāli ar piedāvājumiem atgriezties Lapzemes kalnos arī vasarā, kur distanču slēpošanas takas kļūst par perfektām velo takām ar neaprakstāmies skatiem uz Somijas kalniem un ezeriem, un perfektu infrastruktūru, ko būtu grēks neizbaudīt. 

Pārgājieni Polijas Tatros 2014
Mārtiņa organizētais Polijas brauciens pirms gada izpelnījās tik lielas ovācijas, ka arī šogad atkārtosim ko līdzīgu.

Programmā pārgājieni pa ierīkotām kalnu takām, augstākais punkts plānots 2499m virs jūras līmeņa. Nakts pastaigas, sarunas, spēles un jauka kompānija. Pasakaini skati, kalnu miers, klusa daba un vasaras smaržas. Tev tur ir jābūt!
Informācija par Adaptēto Triatlonu 2014
Šodien gaidām visus uz startu Jelgavas Adaptētā triatlona jubilejas sacensībās. 

Starts 20:00, reģistrēšanās (numuru izdale un numuru uzkrāsošana uz sejas un rokas) no 19:30.
Starta vieta ir no Svētes upes, kas atrodas Krastmalas ielā 11 - pagrieziens no Tērvetes ielas 215, kur atrodas liela un pelēka mūra sēta.

Auto lūgums atstāt Tērvetes ielā virzienā uz Jelgavu, lai otra mala paliek brīva velobraucējiem un Krastmalas iela, kas tā jau ir maziņa, būtu atstāta tikai sportistiem.

Peldēšana notiks mazā upes līkumā, kur būs jāpeld 3 aplīši, kuros jāpieskarās peldošām bojām. Tur pat pie upes varēs kaudzītē atstāt pārvelkamās drēbes. Velo ķivere ir vēlama, bet nav obligāta. Pārģēbšanās kā jau triatlonā iet kopējā laikā. Ja vēl kādi jautājumi, tad tos atbildēsim uz vietas, bet, ja kas steidzams, tad var zvanīt Andim (29727745)

Ar iepriekšējo 4 gadu rezultātiem var iepazīties šeit: http://ej.uz/rezultati2013

Jelgavas 3. pusmaratons
Arī šogad AdventureLab komanda un viņu draugi Jelgavā skries pusmaratonu, pat neskatoties uz to, ka dažādi pusmaratoni Jelgavā un citās pilsētās ir sadzimuši kā sēnes. Turpināsim tradīciju un kopā noskriesim pusmaratonu, kura distance vīsies apkārt Jelgavai. Starta šāviens būs uz Mītavas tilta un finišs pēc nieka 21km turpat netālu Meža fakultātes sporta laukumā. 

2014.gada 24.maijā 9:00
Jelgavas Adaptētais Triatlons 2014
Jelgavas Adaptētais triatlons notiek jau kopš 2004.gada un šajā laikā ar šo sporta veidu saslimst aizvien vairāk cilvēku, jo tas ir pietiekami interesants, pietiekami sarežģīts un pietiekami īss, lai finišētu ar smaidu sejā. Arī šogad Triatlons Jelgavā būs.

Trešdiena – 30.jūlijs 2014 - 20:00
Piesakies un sportojam kopā!

2014.gada un pēdējo 5 gadu Rezultāti pieejami šeit
Foto pieejamas AdventureLab FB lapā

Brauciena dalībnieces Kristas stāsts par Lapzemē piedzīvoto:

Šis pēdējais februāra mēneša rīts iesākās pavisam citādāk nekā ierasts. Gaisā varēja just nelielu satraukumu un piedzīvojumu kāri. Kā nekā šajā naktī mēs, deviņi braši slēpotāji, bijām sasēdušies baltā busiņā un uzsākuši ceļu uz Somiju, lai iepazītu turienes distanču slēpošanas un kalnu trases. Kopā mēs pavadīsim astoņas dienas – divas ceļā un sešas uz vietas. 

Lapzemes piedzīvojums 2014
Ja Latvijā marta sākumā  ziema jau atvadās, tad Lapzemē tas ir īstais laiks slēpošanai un aktivitātēm svaigā gaisā - garā diena, spožā saule, ideāla slīdamība un pasakainā daba visapkārt rada tik lielu magnētisko pievilkšanas spēku, ka mēs jau kuro gadu nevaram tam pretoties.

Šajā pavasarī plānojam braukt uz Ruka slēpošanas kūrortu, kas šogad ir atzīts kā labākais slēpošanas kūrorts Somijā. Ruka ciemats piedāvā lieliskas iespējas gan distanču slēpotājiem, gan arī kalnu mīļiem. Šeit notiek pasaules kauss distanču slēpošanā un Ziemeļu divcīņā, kas apvieno trampalīnu lēkšanu ar klasisko slēpošanu. 


Ziemassvētki Lapzemē 2013
Somijas Lapzemi tiešām var nosaukt par Ziemas paradīzi. AdventureLab komandu tā aicina atgriezties katru sezonu kopš tālā 2008.gada. Braucam jau Ziemassvētku laikā, kad visvairāk kārojas izbaudīt ziemas priekus. Distanču slēpošana perfekti iekārtotās trasēs, lielais kalns snowotājiem un slēpotājiem, lieliska kompānija, svētku vakariņas, pirtiņa un vārtīšanās sniegā. Pievienojies un ņem līdz arī sev tuvos!
Apraksts par to, kā mums gāja Lapzemē tieši pirms gada. Iekopēts no AdventureLab aktīvākā dalībnieka Anda bloga - http://turists.lv

Nu jau par tradiciju ir kluvis katrugadu braukt slepot uz Lapzemi – talu, talu ziemelos aiz polara loka. Soreiz atgriezamies sheit jau 6.gadu. Parasti Lapzemes brauciens notiek februara beigas, bet ta ka sogad Ziemassvetku dienas bija tik veiksmigi iekritusas darba dienas, kad panemot 2 atvalinajuma dienas vareja atpusties vairak par nedelju, tad nolemam, ka jabrauc tiesi Ziemassvetkos. 
Adaptētais Biatlons 2014
Šī ziema mūs nav lutinājusi ar atbilstošu sniega daudzumu un arī nākotnes prognozes mūs tuvina pavasarim nevis kārtīgai ziemai, līdz ar to šogad ir pieņemts lēmums

Atcelt šogad plānotās Adaptētā Biatlona sacensības
Polija, Tatri 2013
Šovasar papildinām savu piedzīvojumu klātu ar pārgājienu tūri Polijas skaistākajās kalnu takās. Programmā pārgājieni pa ierīkotām kalnu takām, augstākais punkts plānots 2499m virs jūras līmeņa. Nakts pastaigas, sarunas, spēles un jauka kompānija. Pasakaini skati, kalnu miers, klusa daba un vasaras smaržas. Tev tur ir jābūt!
Minam pa Šveici 2013
Pēc vairāku gadu pārtraukuma AdventureLab komanda šovasar atkal mīs pedāļus Šveices gleznainākajos apvidos. Dzīvosim skaistā kalnu mājiņā un katru dienu iepazīsim Šveices skaistākos velo celiņus, kas vijas gan caur kalniem, gan ielejām. Gan asfalta serpentīni, gan arī trakulīgāki zemes ceļu nobraucieni. Alpu ainavas un peldēšana dzidrajos Šveices ezeros. Katra velotūrista sapnis!

Vakar Jelgavā pie Svētes upes risinājās Piedzīvojumu darbnīcas AdventureLab organizētais Adaptētais triatlons, kas jau ir kļuvis kā tradīcija un notiek kopš 2007.gada.

Šogad lielās intereses dēļ un Svētes upes mazās kapacitātes dēļ pirmo reizi tika ieviests dalībnieku reģistrēšanās limits un lai gan pieteicās vairāk kā 50 aktīvi sportot gribētāju uz starta stājās 9 dāmas un 35 puiši.


Rezultāti pieejami šeit: http://ej.uz/rezultati2013
Adaptētais Triatlons 2013
Jelgavas Adaptētais triatlons notiek jau kopš 2004.gada un šajā laikā ar šo sporta veidu saslimst aizvien vairāk cilvēku, jo tas ir pietiekami interesants, pietiekami sarežģīts un pietiekami īss, lai finišētu ar smaidu sejā. Arī šogad Triatlons Jelgavā būs – 17.jūlijā. Piesakies un sportojam kopā!
Twitter ieraksti Twitter ieraksti